Vítejte na stránkách třídy 9.B -  ZŠ Horníkova 1

VŠEM PŘEJI ÚSPĚŠNÝ A POHODOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2018/2019 !!!

Veškeré důležité informace jsou a budou na hlavní stránce školy. Třídní schůzky a hovorové hodiny viz. Organizace šk. roku .Tento třídní web bude na konci září zrušen.

Vážení rodiče,

dovoluji si vás oslovit jménem Horníčku a požádat vás o zaplacení příspěvku 250,- na příští školní rok. Věřím, že jsme vás v průběhu tohoto školního roku přesvědčili, že vaše příspěvky   byly využity smysluplně a  použity tak, aby především přinesly radost dětem.

Transparentní účet spolku: 2700485079/2010

Částka 250 Kč za celý školní rok 2018/2019

Variabilní symbol: 201892

Do poznámky prosím uveďte jméno a příjmení žáka

Splatnost: nejlépe do 15.6.2018*

50,- z každého zaplaceného příspěvku se vrací zpět do třídy. Pokud příspěvek uhradíte včas tak, aby se žáci do konce školního roku dohodli na tom, co chtějí do třídy pořídit, předají spolku požadavek do 30. června 2018, během prázdnin nákup zajistíme a vybavení bude na žáky čekat 1. září 2018 ve třídě. Podrobnosti v samostatném příspěvku.

Pro ty, kteří na transparentní účet hradit nechtějí, nabízíme také možnost hradit v hotovosti v termínu třídních schůzek v úterý 5. června 2018:

* V suterénu školy do rukou pokladníka spolku (od 16  do 18 hodin)

* př. přímo mně ve třídě

Podrobně si o financování spolku a aktivitách můžete přečíst ve zprávě o hospodaření za rok 2017, která je zveřejněna na www stránkách spolku https://hornicek-brno.webnode.cz/ a v písemné podobě ji najdete také ve vestibulu ZŠ.

Předem Vám jménem dětí a Horníčku děkuji

Ivana Enžlová , členka Horníčku